Про нас

З 2014го року ми розробляємо та виробляємо перше в Україні по-справжньому високоякісне спорядження з комплектуючих найвищої якості, відповідних військовим стандартам США і виробленим в США- тканини, нитки, стрічки, пластмасова та металева фурнітура. На відміну від багатьох вітчизняних виробників, ми не підміняємо поняття - наша Cordura це Cordura, а не китайський нейлон, наша Velcro, це Velcro, a не турецька липучка.

У складі нашої команди розробників діючі офіцери ЦСО А СБУ, ГУР ГШ, ЗСУ, ДПСУ, НГУ, працівники PSD і досвідчені польові медики. Кожен продукт проходить багато етапів, від розробки, до польового тестування в бойових умовах, перш ніж буде запропонований покупцям.

Наша продукція використовується всіма родами військ Збройних Сил України, СБУ, МВС; бійцями добробатов і волонтерами, працівниками PSD і спортсменами.

Після початку другої кампанії ми доповнили наш асортимент серією ТРО, з більш доступних матеріалів, але ретельно спроектованою професіоналами з розробки військового спорядження.